KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12088411
nr 1208 8411
John Haavs Johnson
(1915-1968), Sverige
Oljemålning, Stadsmotiv, Place du Teatre, signerad. Olja på duk, 24x34
John Haavs Johnson, svensk målare född 1915, död 1968.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 20:41:47
30/9 16:55:47
1/10 18:26:31
John Haavs Johnson
Läs mer om John Haavs Johnson